אודות הסטודיו

Si&Yan בבעלות סי שפיגלמן ויניב אונציק היא חברת מיתוג ועיצוב בוטיק.
הסטודיו הוקם בשנת 2008 כאשר סי ויניב נפגשו על מדרגות אדלר עיצוב מותג והחליטו יחדיו לצאת לדרך עצמאית.
יניב וסי מביאים לחברה ניסיון של יותר מ-15 שנים בתחום, בעבודה עם חברות מגוונות, החל ממוסדות מבוססים ועד למיזמים בשלבי צמיחה. אנו מתמקדים ביצירת מותגים המסוגלים לספר את הסיפור שלהם.
אנו חברת מיתוג המעניקה קשת רחבה של פתרונות מיתוג, עיצוב, שיווק ופרסום. אנו יוצרים, מפתחים ומטפחים מותגים עבור חברות מעולמות תוכן שונים. אנו מאפשרים ללקוח, ליהנות מפתרון כולל בבית אחד: תכנון אסטרטגי וזהות מותג, עיצוב ובניית שפה גרפית והטמעת המותג בכל אמצעי התקשורת השיווקית השונים.

אנו מאמינים

אנו מאמינים כי מותג הוא שילוב של כמה דברים: הדרך בה הוא מתנהג, הדרך בה הוא מדבר, מה אנשים חושבים עליו ואילו רגשות הוא מעורר.
תהליך בניית מותג מורכב מהבנה עמוקה לנשמתו של המותג ויצירה של שפה ויזואלית, ייחודית וזכירה, בה יוכל לדבר אל קהל היעד שלו.
אנו מובילים תהליך של הגדרת הערכים ואישיות המותג, פיתוח קונספטים ויזואלים ושפת מותג אחידה בכל רמות התקשור של המותג, החל בלוגו, דרך האריזה, וכלה בנקודת המכירה.
כל פרוייקט הוא עולם ומלואו. עולם של דימויים, מחשבות, צבעים וצורות. אנחנו יוצרים ומתקיימים בתחום שבין הראש והלב. כל פרוייקט הוא תוצר של הקשבה, חשיבה, הרגשה, והמצאה מחדש.
נשמח להיות להיות האמא ואתם האבא של מותג חדש, ביחד נגדל אותו, נטפח אותו ונביא אותו
להצלחה גדולה.

פילוסופיה

תשוקה, יצירתיות, מקצוענות ושירותיות הם הלחם והחמאה בעבודה היומיומית שלנו.
אנחנו חיים, נושמים, אוכלים ושותים מיתוג, עיצוב ופרסום, אנו מאמינים שאנחנו יכולים להביא חוויה אחרת, שונה , מפתיעה, מרגשת, ועובדת עבור המותג שלך.
כל פרויקט הוא עולם ומלואו אנו נכנסים לכל פריוקט עם יצר סקרנות ושואבים השראה מהסובב אותנו, עיצוב הוא האהבה הראשונה שלנו ויש בנו את היכולת להתאהב כל פעם מחדש, אנו בוראים עולם חדש מלא פרטים מדוייקים ומוקפדים. אנו מאמינים בכל ליבינו שיש לנו את הכלים ליצור חווית מותג אחרת, חזקה, מרגשת ועובדת עבור המותג והלקוחות שלך. אנחנו מאמינים בדיאלוג, בהקשבה ובשיטוף פעולה מלא עם הלקחות שלנו כדי ליצור הדבר הבא.

siyan