מחקר וניתוח

חברת Si&Yan מתמחה בליווי ובהנחיית חברות לאורך כל תהליך המחקר שלפני יציאה לתהליך מיתוג. אנו נמצאים שם מנקודת ההתחלה, ומנחים את לקוחותינו בניהול מחקרי שוק, זיהוי מתחרים פוטנציאליים ואיתור גורמי השפעה נוספים בתחום פעילותם. לומדים להבין מהן ציפיותיהם של קהלי היעד ואוספים נתונים אודות תנאי השוק ופרופיל המותג הכל דרך מחקרים מסוגים שונים.

אסטרטגית מותג

אסטרטגית המותג היא הבסיס העיקרי למיתוג החברה, לאחר ניתוח תוצאות המחקר, ניתוח החברה, השוק, הספקים והמתחרים ועל בסיס הממצאים אנו ממשיכים לסדנאות לפיתוח אסטרטגיית המיתוג בשיתוף מלא של הלקוח. בסוף התהליך נגדיר את חזון החברה, ערכי החברה, אישיות המותג, מיצוב, בידול, המסרים השיווקיים ואת ההבטחה הטמונה במותג. כל אלו יהוו עבורנו בסיס לפיתוח שפת מותג ייחודית ולפיתוח תוכנית עבודה המטמיעה את המותג הן פנימה בחברה והן החוצה כלפי השוק.

Naming

שם המותג משמש כבסיס למותג מצליח והוא נכס בעל ערך מותגי עצום.שם מותג אפקטיבי אמור להקרין את אישיותו של המוצר, השירות או החברה והוא צריך להעביר בצורה הטובה ביותר את כל מה שהמותג מייצג. אנו ב-Si&Yan נעזור לך למצוא את השם המושלם עבור המותג שלך שייצג בצורה הטוב ביותר את אסטרטגית המותג.

מיתוג

מותג הוא סך כל העמדות, הרגשות והתפיסות של הלקוחות הפוטנציאלים שלך כלפי המוצר או השירות שלך. זהו השלב בו אנו מיישמים את האסטרטגיה ומשיקים את המותג החל מעיצוב הלוגו ועד אחרון הפריטים השיווקים. אנחנו ממוקדים קונספט ומשתמשים ביכולותינו הרב תחומיות על מנת ליצור מותג מבודל לאורך זמן תוך כדי שימוש במדיות ובכלים האינסופיים. כחלק מתהליך המיתוג, נגבש עבורך את "ספר המותג", אשר יגדיר במדויק את ה- D.N.A של המותג שלך: הלוגו, הפונטים, צבעים, שפת המותג, ביטויי מפתח, מסרים ועוד. הקפדה על כללי ספר המותג תאפשר לך ליהנות מנראות אחידה ועקבית, בכל מדיה בה תבחר - לכל אורך חיי המותג.

עיצוב אריזות

אריזת המוצר היא אחד המשתנים החשובים ביותר בתהליך בניית מותג. על האריזה לתרגם באופן הולם ומדויק את אסטרטגיית המותג של החברה על מנת שיבטאו באופן האופטימאלי את ערכי המותג ויבדלו אותו מהאחרים.אנו, ב-Si&Yan יודעים איך לבנות את האריזה הנכונה שתתפוס את עיני הצרכן, תעודד אותו להושיט את ידו ולהוריד את המוצר מהמדף, אריזה שתתרגם באופן מדויק את המוצר ואת רוח המותג.

עיצוב למדיה דיגיטלית

בעולם של היום המדיה האינטרנטית, אפליקציות הסלולר והרשתות החברתיות הפכו לגורם מפתח בכרטיס הביקור של כל מותג.כחלק מתהליך מיתוג אנו נטפל עבורכם בכל תהליכי האפיון למדיות השונות החל מבניית אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, ממשקי משתמש לתוכנות ומערכות, אשר יטמיעו את ערכי המותג וחווית המותג בקרב קהלי היעד השונים של המותג.

קופירייטינג וכתיבת תוכן

תפישת העבודה שלנו מתייחסת לכתיבת תוכן שיווקי כחלק בלתי נפרד מתהליך המיתוג. הניסיון שלנו מלמד שקופירייטינג איכותי חייב לעשות את זה בצורה חכמה, מסקרנת ומשכנעת. הניסיון שלנו מלמד שקופירייטינג איכותי מסוגל לגעת בקהל היעד של המותג ולגרום לו לעבור את חווית המותג יחדיו. ב-Si&Yan אנו מספקים פתרונות קופירייטינג וכתיבת תוכן שיווקי איכותיים שמותאמים בקפידה לכל ערוץ מדיה – קטלוגים, אינטרנט, ברושורים, עלונים שיווקיים, עיתונות, רדיו וטלוויזיה ומשלבים אותם כחלק אינטגרלי בכל מהלך מותגי.

פרסום ורכש מדיה

פרסום הוא אחד ממנועי הצמיחה החזקים של כל מותג. אנחנו מייצרים מהלכים פרסומיים שמשלבים קריאייטיב חזק, אסטרטגית מדיה יצירתית ומיקוד גבוה, שהופכים את החדשנות והקריאייטיביות של Si&Yan לתוצאות שאפשר למדוד ולהרגיש בשטח.אנו נעזור למותג שלך לבנות אסטרטגיית מדיה מדויקת שתאפשר רכישת מדיה כזו שתתפוס את קהל היעד בנקודת קבלת ההחלטה שלו. אנחנו מספקים פתרון כולל של בניית תכנית מדיה 360 שתמקסמם בצורה הטובה ביותר את יעילות קמפיין הפרסום של המותג שלך.

מיתוג חללים

קהל היעד פוגש את המותג שלך במקומות רבים החל מהמשרד, החנות ועד המדף בסופר. עיצוב חלל המותג הוא מתן מענה מרגש לסיפור של המותג - דרך שימוש בחומרים, עיצוב גרפי, עיצוב פנים ובחירת האלמנטים לתצוגה. אנו ב-Si&Yan נלווה אותך בכל שלבי ההקמה של חלל המותג אם זה במשרדים ועד חנות הקונספט.

siyan